baner.jpg

Hotel położony jest na Makarskiej Riwierze. Podgora, to jedna z najbardziej malowniczych miejscowości tego regionu, kojarzy się z jasnym żwirkiem na plaży, turkusowo- zielonym kolorem wody, ukwieconą, wyłożoną kamiennym brukiem promenadą, kolorowymi łódkami w porcie, ogródkami pełnymi drzew pomarańczowych i ślicznymi pergolami buganwilli. Hotel znajduje się bezpośrednio przy promenadzie. Wzdłuż promenady mnóstwo kafejek, konób, restauracji i sklepów z pamiątkami.

Plaża: Obiekt zlokalizowany bezpośrednio przy żwirowej plaży. Leżaki i parasole na plaży - płatne (ok. 25 HRK/dzień/leżak i 25 HRK/dzień/parasol)

Hotel został wyremontowany w 2009 r.

Do dyspozycji gości: recepcja 24 - godz. z lobby, klimatyzowana restauracja główna (dostępne krzesełka dla dzieci), aperitif bar i bar przy basenie, winda, basen z tarasem słonecznym (ze słodką wodą), brodzik dla dzieci, basen wewnętrzny z podgrzewaną wodą (zamknięty od 15 czerwca do 15 września), leżaki i parasole przy basenie - parasole bezpłatnie, leżaki dodatkowo płatne 20 HRK/dzień/szt. Istnieje możliwość skorzystania ze skrytek sejfowych przy recepcji (dodatkowo płatne 3 EUR/dzień). Hotel akceptuje karty kredytowe.

Hotel posiada 150 funkcjonalnie i wygodnie urządzonych pokoi 2-osobowych (możliwość 1 dostawki w formie łóżka polowego, tylko w pokojach z widokiem na morze) z łazienkami i balkonami. W pokojach znajdują się: telefon, TV-sat, klimatyzacja (centralnie sterowana, bezpłatnie).

Istnieje możliwość wypożyczenia łóżeczka dla dziecka - za dodatkową opłatą (ok. 5 EUR/dzień).

Suszarki do włosów dostępne w recepcji.

Wyżywienie: Śniadania (07:00-9:30) w formie bufetu i obiadokolacje (19:00-21:00) w formie bufetu.

Pobyt tygodniowy- 275 euro/os.

Pobyt 2- tygodniowy - 550 Euro/os.

Obowiązkowe dopłaty:
1) ubezpieczenie turystyczne – od ok. 8 Euro/os/tydzień
2) taksa klimatyczna- 2 euro/os./dzień (dzieci w wieku do 12 lat są zwolnione)
3) Obowiązkowa składka na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny – 2,5 euro/os.

Dopłaty opcjonalne:
1) Dziecko w wieku od 0 do 2 roku bez łóżka – bezpłatnie
2) Dziecko w wieku 0 - 12 lat na dostawce – zniżka 30 % od ceny za osobę dorosłą.
3) Osoba dorosła na dostawce - zniżka 10 % od ceny za osobę dorosłą

Płatność w Euro lub w PLN po kursie sprzedaży Santander Bank Polska z dnia podpisania umowy.